Zgodność z WT 2021 i Eurokodami
Ze względu na dostosowywanie projektu do standardu WT 2021, czas realizacji może się różnić od standardowego.
Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły dotyczące wybranego projektu.
Opis projektu
Projekt domu piętrowego EG-81 o nowoczesnej stylistyce z obszernym garażem i płaskim dachem, który pomieści dużą rodzinę.
Wejście do domu prowadzi przez wiatrołap z dwiema pojemnymi szafami, z którego można przejść do pomieszczenia technicznego. W części dziennej znajduje się wygodny salon z miejscem na kanapę i widokiem na ogród. Salon jest otwarty na przeszkloną z dwóch stron jadalnię z wyjściem na zadaszony taras. Z jadalnią sąsiaduje otwarta widna kuchnia niewidoczna z salonu. Obok salonu znajduje się łazienka z prysznicem oraz klatka schodowa prowadząca na piętro.
W strefie technicznej znajduje się dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenie techniczne/kotłownia.
Na piętrze zaprojektowano 4 wygodne sypialnie, każda z wyjściem na najbliższy zadaszony taras/balkon, wspólną łazienkę z wanną i dwiema umywalkami oraz pralnię. Dodatkowo sypialnia gospodarzy posiada prywatną, wygodną garderobę.
Duże okna zapewniają doświetlenie wszystkich pomieszczeń i jednocześnie nadają budynkowi nowoczesnego wyglądu. Elewacja budynku to charakterystyczne biały ramy, szarość betonu i okładzina z desek drewnianych.
Konstrukcja
Fundament: Ławy fundamentowe żelbetowe monolityczne.
Ściany fundamentowe: Bloczki betonowe.
Ściany konstrukcyjne: Bloczki silikatowe.
Ściany działowe: Gazobeton.
Stropy: Żelbetowe monolityczne
Gotowy projekt domu, który Ci dostarczamy, składa się z kilku działów, są to:
Projekt architektoniczno-budowlany (3 egzemplarze) w wersji papierowej
- Opis architektoniczny z elementami konstrukcji.
- Część rysunkowa (rzuty parteru, poddasza, piętra i dachu, przekroje i elewacje budynku).
Projekt techniczny (3 egzemplarze) w wersji papierowej
- Opisy branżowe (konstrukcja, branża sanitarna i elektryczna).
- Część rysunkowa – konstrukcja (rzuty fundamentów, stropu, więźby, dachu oraz przekroje, szczegóły konstrukcji i ewentualne szczegóły budowlane).
- Część rysunkowa do projektów instalacji (schematy: instalacji elektrycznych, instalacji wodno-kanalizacyjnej i ciepłej wody, instalacji grzewczych, ew. instalacji gazowej).
Materiały dodatkowe dodawane do projektu w wersji papierowej
- Bezpłatna zgoda na zmiany, która jest potrzebna dla architekta adaptującego aby mógł dokonać modyfikacji w projekcie.
- Charakterystyka energetyczna (dla projektów domów).
- Kopie uprawnień architektów i branżystów.
Płatne Dodatki do projektów sprzedawane w formie elektronicznej na płycie (z wyjątkiem dodatkowego egzemplarza projektu) i bez prawa zwrotu.
Wykaz dokumentów zawartych w projekcie sauny
Projekt techniczny
- Opisy techniczny wszystkich części składowych sauny
- Część rysunkowa – konstrukcja (rzut sauny, rzut fundamentów, rzut podłogi, rzut dachu, przekroje, elewacje zewnętrzne, elewacja pomieszczenia sauny, szkielety – elewacji południowej, wschodniej, północnej, zachodniej, detale konstrukcyjne, zestawienie stolarki okienno-drzwiowej, zestawienie materiałów)
- Część rysunkowa do projektów instalacji (schematy: instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej)
Projekty saun sprzedawane w formie elektronicznej (w formacie PDF) na płycie (z wyjątkiem dodatkowego egzemplarza projektu) i bez prawa zwrotu.
Płatne Dodatki do projektów sauny sprzedawane są w formie elektronicznej na płycie czyli kosztorys inwestorski (z wyjątkiem dodatkowego egzemplarza projektu) i bez prawa zwrotu.
Standardowy zakres zmian
Aby dopasować projekt do swoich potrzeb, otrzymasz bezpłatne pozwolenie na zmiany. Standardowo obejmuje ono m.in. przesunięcie drzwi, okien, zmianę funkcji pomieszczeń czy rodzaju ogrzewania. Jeśli taka zgoda to za mało, skontaktuj się z nami.